Цей блог - моя спроба допомогти студентам у доступі до всіх матеріалів, що будуть використані під час викладання курсів "Основи журналістики" на 1-му і "Телевиробництво" на 2-му і 3-му курсах. Кожен з вас, я сподіваюсь, може побачити план всіх занять і завдання. Спробуємо тут же розміщувати і все, що робитимемо на парах і поза ними. Відкрита до ваших пропозицій і ідей зробити нашу співпрацю максимально продуктивною.

среда, 27 февраля 2013 г.

3 course news

Кілька новин для 3-го курсу:
1. 12 березня о 17.00 запис програми "Телеакадемія" на Першому Національному. У понеділок весь випуск "Культура" буде вже на НТКУ. Прохання до всіх змінити сюжети відповідно до отриманих у вівторок зауважень. Ведуча - Н.Ковбасенко.
2. Курсова робота - це репортаж(проблемний, тематичний чи подієвий), огляд або коментар, записані і змонтовані поза навчальним планом. Тематика на вибір автора. Хронометраж - 3-5 хв. Курсова також передбачає пояснювальну записку, що здається разом з диском для архіву на кафедрі.
3. Про терміни подачі і захисту курсових, а також про вимоги до написання пояснювальної записки та критерії оцінювання роботи дивіться інформацію через тиждень.

Комментариев нет:

Отправить комментарий