Цей блог - моя спроба допомогти студентам у доступі до всіх матеріалів, що будуть використані під час викладання курсів "Основи журналістики" на 1-му і "Телевиробництво" на 2-му і 3-му курсах. Кожен з вас, я сподіваюсь, може побачити план всіх занять і завдання. Спробуємо тут же розміщувати і все, що робитимемо на парах і поза ними. Відкрита до ваших пропозицій і ідей зробити нашу співпрацю максимально продуктивною.

четверг, 24 сентября 2015 г.

1 курс лекція№2

Лекція №2. Дата 14.09.2015
Тема "Сучасний телевізійний простір України"
1. Державне регулювання електронних ЗМІ в Україні.
2. Телевізійний ринок станом на 1.01.2015 р.
3. Проблеми українського ТБ.
4. Перспективи розвитку українського ТБ.

Семінарське заняття по лекції №2
1. Функції державних органів, що регулюють діяльність телерадіоорганізацій в Україні.
Державне регулювання ТБ в інших країнах, хто контролює мовлення на рівні всієї країни і чи є ліцензування ( країна за вибором студента).
2.Портрет одного з загальнонаціональних телеканалів України ( історія створення, тип мовлення, програмні засади, цільова аудиторія, рейтинги, найвідоміші програми і журналісти, власники і топ-менеджмент)
3. Опрацювати держреєстр телекомпаній свого регіону - загальна кількість, ліцензії на яке мовлення мають, статус (загальнонаціональні, регіональні, місцеві), хто є засновниками ( фізичні, юридичні особи, держустанови...), популярність в регіоні.
Підготуватися до дискусії про проблеми регіонального телебачення в Україні.
4. Яким буде телебачення України через 5 років? Відповідь передбачає огляд експертних оцінок.

Література до лекції  і семінарського заняття №2

Основна:
Сайт Національної ради - http://www.nrada.gov.ua/ , звіт за 2014 р. -http://www.nrada.gov.ua/ua/zvitnainformacia/zvitnatsrady/21901.html, держреєстр за назвою - http://www.nrada.gov.ua/ua/derzhavniyreestr/Movniki.html, держреєстр за регіонами - http://www.nrada.gov.ua/ua/13720.html.
сайти окремих телеканалів,
Портал "Телекритика" - http://www.telekritika.ua/, особливо рубрика "РИНОК"

Додаткова:
Сайт Мінінформполітики - http://mip.gov.ua/

Комментариев нет:

Отправить комментарий