Цей блог - моя спроба допомогти студентам у доступі до всіх матеріалів, що будуть використані під час викладання курсів "Основи журналістики" на 1-му і "Телевиробництво" на 2-му і 3-му курсах. Кожен з вас, я сподіваюсь, може побачити план всіх занять і завдання. Спробуємо тут же розміщувати і все, що робитимемо на парах і поза ними. Відкрита до ваших пропозицій і ідей зробити нашу співпрацю максимально продуктивною.

четверг, 23 февраля 2012 г.

збереження відео з інтернету

Марія Ераносян надіслала програмку для закачування відео з мережі. Нагадую, що нам це корисно для "безболісного" перегляду матеріалів в аудиторії.
Для початку для програвання завантажуваних відео,треба встановити VLC Media Player-  http://www.videolan.org/vlc/
Ось сама програма-http://europe.real.com/realplayer/ (натиснути на зелену кнопку Real Player free download-це безкоштовна версія). Власне сама програма теж може програвати різні відеоформати.
Коли ви починаєте програвати відео,у правому кутку відео(не екрану комп'ютера) з'являється надпис Download This Video-натискаєте на цей надпис і відео завантажується у комп'ютер(Мои видеозаписи----->RealPlayer downloads).Функція активізується лише з початку програвання відео!

Комментариев нет:

Отправить комментарий